FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Skåp med hyllor 10381070
*
nr 1038 1070
Skåp med hyllor
2 sections, 1950s, teak, length: 79 cm, width: 35 cm, height: justerbar,
2 sektioner, 1950-tal, teak, längd: 79 cm, djup: 35 cm, höjd: justerbar
Estimate:
1500
Sold:
SEK 1500
Auction date:
Monday May 16 2016
at 19:51:53
- Bid history
Time
Bidder
Bid
7/5 17:22:00
1
Vinnande bud
12/5 06:26:05
2
1.400 kr
12/5 06:26:05
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp skåp med hyllor teak teakmöbler trä
-
8244 BOOK CASE
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. Laserat. Length..//
Auction ends
this Monday
20 maj at 20:03
-
8189 BOOK CASE
length: 198 cm, width: 30 cm, height: 80 cm, wear.
Auction ends
this Monday
20 maj at 19:07
*
Skåp med hyllor
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1038 1070
Skåp med hyllor
2 sections, 1950s, teak, length: 79 cm, width: 35 cm, height: justerbar,
2 sektioner, 1950-tal, teak, längd: 79 cm, djup: 35 cm, höjd: justerbar
Estimate: | 1500 |
---|---|
Sold: | SEK 1500 |
Auction date: |
Monday May 16 2016 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
7/5 17:22:00 | 1 | Vinnande bud |
12/5 06:26:05 | 2 | 1.400 kr |
12/5 06:26:05 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp skåp med hyllor teak teakmöbler trä
-
8244 BOOK CASE
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. Laserat. Length..//
Auction ends
this Monday
20 maj at 20:03 -
8189 BOOK CASE
length: 198 cm, width: 30 cm, height: 80 cm, wear.
Auction ends
this Monday
20 maj at 19:07